DBMA44PM
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMA44PM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 44 M CRIMP HD G50
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 271 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
  • Viesti
DBMA44PM: n tekniset tiedot
Osa numero DBMA44PM Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus DSUB 44 M CRIMP HD G50 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 271 pcs Tietolomake
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite 22-28 AWG
Kirjoita attribuutit - päättyminen Crimp
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja MIL-DTL-24308, D*MA RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DBMA44PM Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Crimp
Kuvaus DSUB 44 M CRIMP HD G50 Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 3 (DB, B) High Density