DBMAF25P
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAF25P
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DBMAF25P: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAF25P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2503 pcs Tietolomake
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMAF25P
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri -
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DBMAF25PF225F0
DBMAF25PF225F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 25 M CRIMP F0 FLO SS F225
Varastossa: 3164 pcs
ladata:
RFQ
DBMAF25S
DBMAF25S
valmistajat: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
Varastossa: 2940 pcs
ladata:
RFQ
DBMAF-25P-F0R
DBMAF-25P-F0R
valmistajat: JAE Electronics, Inc.
Kuvaus: CONN DSUB 25POS
ladata: DBMAF-25P-F0R.pdf
DBMAE44P
DBMAE44P
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
DBMAF25P
DBMAF25P
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 25 M CRIMP FLOA G30 ZIN
DBMAE25SNMK52
DBMAE25SNMK52
valmistajat: ITT Cannon, LLC
Varastossa: 894 pcs
ladata: DBMAE25SNMK52.pdf
DBMAE44PF0
DBMAE44PF0
Kuvaus: DSUB 44 M CRIMP CLIN G HD ZINC
DBMAF25PA101C37
DBMAF25PA101C37
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
DBMAF25SA176
DBMAF25SA176
DBMAF25PF0
DBMAF25PF0
Kuvaus: DSUB 25 M CRIMP FLOA
DBMAE44S
DBMAE44S
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
ladata: DBMAE44S.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 25 F CRIMP FLOA G30 ZIN
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna