DBMAM44SNM
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAM44SNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 862 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
  • Viesti
DBMAM44SNM: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAM44SNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 862 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DBMAM44SNMBK47F0
DBMAM44SNMBK47F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB NON MAGNETIC
Varastossa: 787 pcs
ladata:
RFQ
DBMAM44SNM-F225
DBMAM44SNM-F225
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Varastossa: 918 pcs
ladata:
RFQ
DBMAM44SF225F0
DBMAM44SF225F0
Kuvaus: DSUB 44 F CRIMP G50 F225
Varastossa: 1258 pcs
DBMAM44SNM-F225F0
DBMAM44SNM-F225F0
Kuvaus: DSUB 44 F CRIMP HD G50 NM SS
Varastossa: 1028 pcs
DBMAM44SF225
DBMAM44SF225
ladata: DBMAM44SF225.pdf
DBMAM44SNMA101
DBMAM44SNMA101
Kuvaus: DBMAM44SNMA101
Varastossa: 789 pcs
DBMAM44SA197
DBMAM44SA197
ladata: DBMAM44SA197.pdf
DBMAM44SNMB
DBMAM44SNMB
Kuvaus: DSUB 44 F CRIMP HD NMB G50