DBMAM44SNMF0
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAM44SNMF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 44 F CRIMP NM HD G50 CAD
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 832 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
  • Viesti
DBMAM44SNMF0: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAM44SNMF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 44 F CRIMP NM HD G50 CAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 832 pcs Tietolomake
Shell Finish Paksuus - Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
liitäntäsykleillä - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Yhteydenotto Tyyppi Signal