DBMAME25SNMB
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAME25SNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Viesti
DBMAME25SNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAME25SNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4997 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal