DBMAMT25SNM
Tuote-esittely
Osa numero: DBMAMT25SNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Viesti
DBMAMT25SNM: n tekniset tiedot
Osa numero DBMAMT25SNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1107 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMAMT25SNM
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (M3) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A