DBMM25PDNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMM25PDNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 25 M PCB NMB G50
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 318 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
  • Viesti
DBMM25PDNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DBMM25PDNMB Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus DSUB 25 M PCB NMB G50 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 318 pcs Tietolomake
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Sarja MIL-DTL-24308, D*MM RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DBMM25PDNMB Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet Mounting Brackets Laajennettu kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kuvaus DSUB 25 M PCB NMB G50 Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 3 (DB, B)