DBMME25SP
Tuote-esittely
Osa numero: DBMME25SP
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DBMME25SP.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DBMME25SP: n tekniset tiedot
Osa numero DBMME25SP Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1382 pcs Tietolomake DBMME25SP.pdf
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMME25SP
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A