DBMMF17W2P
Tuote-esittely
Osa numero: DBMMF17W2P
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DBMMF17W2P: n tekniset tiedot
Osa numero DBMMF17W2P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2952 pcs Tietolomake
lankatulkki 8-26 AWG Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 17W2
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMMF17W2P
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Coax or Power) Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 17 (15 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A