DBMMF25SE
Tuote-esittely
Osa numero: DBMMF25SE
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DBMMF25SE: n tekniset tiedot
Osa numero DBMMF25SE Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1549 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMMF25SE
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DBMMF25SF179
DBMMF25SF179
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Varastossa: 1064 pcs
ladata:
RFQ
DBMMF25S
DBMMF25S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Varastossa: 3665 pcs
ladata:
RFQ
DBMMF5W5S
DBMMF5W5S
Kuvaus: DSUB 5W5 F
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 25 F SOD FLOA G50 ZINC