DBMMP17H2SP
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMMP17H2SP
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMMP17H2SP: n tekniset tiedot
Osa numero DBMMP17H2SP Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1233 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 17W2
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMMP17H2SP
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet Mounting Brackets, Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 17 (15 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A