DBMMP25S
Tuote-esittely
Osa numero: DBMMP25S
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Viesti
DBMMP25S: n tekniset tiedot
Osa numero DBMMP25S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2626 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal