DBMMY25SNM
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBMMY25SNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DBMMY25SNM: n tekniset tiedot
Osa numero DBMMY25SNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5960 pcs Tietolomake
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMMY25SNM
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DBMMY5W5PJK87
DBMMY5W5PJK87
valmistajat: Cannon
Kuvaus: COMBO 5W5 M PCB R/A G50 TIN
Varastossa: 10426 pcs
ladata:
RFQ
DBMMY5W5PA101
DBMMY5W5PA101
valmistajat: Cannon
Kuvaus: COMBO 5W5 M R FLOAT G50 CAD
Varastossa: 4829 pcs
ladata:
RFQ
DBMMY25S
DBMMY25S
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 25 F SOD D FLOA G50 ZIN
DBMMY25SM
DBMMY25SM
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
ladata: DBMMY25SM.pdf
DBMMY25SA183
DBMMY25SA183
valmistajat: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
DBMMY25SNMBK52
DBMMY25SNMBK52