DBMR25SN
Tuote-esittely
Osa numero: DBMR25SN
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMR25SN: n tekniset tiedot
Osa numero DBMR25SN Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4422 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*M
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMR25SN
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A