DCM27W2PR
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCM27W2PR
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DCM27W2PR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DCM27W2PR: n tekniset tiedot
Osa numero DCM27W2PR Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3607 pcs Tietolomake DCM27W2PR.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) - 27W2
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja Combo D®, D*M
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 27 (25 + 2 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Coax or Power (Not Included)