DCMA37SNMB
Tuote-esittely
Osa numero: DCMA37SNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DCMA37SNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DCMA37SNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1276 pcs Tietolomake
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDCMA37SNMB
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri -
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DCMA37SNMF0
DCMA37SNMF0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 37 F CRIMP NM
Varastossa: 1507 pcs
ladata:
RFQ
DCMA37SNMBK47F0
DCMA37SNMBK47F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 37 F CRIMP NMB
Varastossa: 931 pcs
ladata:
RFQ
DCMA37SF225
DCMA37SF225
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Varastossa: 1075 pcs
ladata: DCMA37SF225.pdf
DCMA37SF0F225
DCMA37SF0F225
Kuvaus: DSUB 37 F CRIMP F0 F225
DCMA37SNMBK52F0
DCMA37SNMBK52F0
Kuvaus: DSUB 37 F CRIMP NMB
Varastossa: 966 pcs
ladata: DCMA37SNMBK52F0.pdf
DCMA37SNMBF0
DCMA37SNMBF0
Kuvaus: DSUB 37 F CRIMP NMB
DCMA37SNMBK52
DCMA37SNMBK52
Varastossa: 650 pcs
ladata: DCMA37SNMBK52.pdf
DCMA37SNM
DCMA37SNM