DCMAM37SNMBF0
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMAM37SNMBF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 37 F NMB
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DCMAM37SNMBF0: n tekniset tiedot
Osa numero DCMAM37SNMBF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 37 F NMB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1376 pcs Tietolomake
Shell Finish Paksuus - Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDCMAM37SNMBF0
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä 500
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position