DCMAMF37S
Tuote-esittely
Osa numero: DCMAMF37S
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DCMAMF37S: n tekniset tiedot
Osa numero DCMAMF37S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1648 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDCMAMF37S
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DCMAMF37SNM
DCMAMF37SNM
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Varastossa: 1145 pcs
ladata:
RFQ
DCMAMF37SA101F0
DCMAMF37SA101F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DCMAMF37SA101F0
Varastossa: 2488 pcs
ladata:
RFQ
DCMAMF37SA197
DCMAMF37SA197
DCMAMF37PA101
DCMAMF37PA101
Kuvaus: DCMAMF37PA101
DCMAMF37PF0
DCMAMF37PF0
Kuvaus: DSUB 37 M CRIMP F0 FLO FLO Z
DCMAMF37SF0
DCMAMF37SF0
Kuvaus: DSUB 37 F
DCMAMF37P
DCMAMF37P
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
DCMAME62SF0
DCMAME62SF0
Kuvaus: DSUB 62 F CRIMP F0 CLIN ZINC
ladata: DCMAME62SF0.pdf
DCMAMF37SA101
DCMAMF37SA101
DCMAMF37SNMF0
DCMAMF37SNMF0
Kuvaus: DSUB 37 F NM
DCMAME62SA101
DCMAME62SA101
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Varastossa: 755 pcs
ladata: DCMAME62SA101.pdf
DCMAME62SA101F0
DCMAME62SA101F0
Kuvaus: DSUB 62 F CRIMP HD CLIN CAD
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna