DCMAMK37P
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMAMK37P
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
lomakkeissa: DCMAMK37P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DCMAMK37P: n tekniset tiedot
Osa numero DCMAMK37P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2913 pcs Tietolomake DCMAMK37P.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal