DCMAT37PK87
Tuote-esittely
Osa numero: DCMAT37PK87
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
lomakkeissa: DCMAT37PK87.pdf
  • Viesti
DCMAT37PK87: n tekniset tiedot
Osa numero DCMAT37PK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2026 pcs Tietolomake DCMAT37PK87.pdf
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal