DCMM37PB
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMM37PB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
lomakkeissa: DCMM37PB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DCMM37PB: n tekniset tiedot
Osa numero DCMM37PB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1517 pcs Tietolomake DCMM37PB.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal