DCMM37SF
Tuote-esittely
Osa numero: DCMM37SF
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DCMM37SF.pdf
  • Viesti
DCMM37SF: n tekniset tiedot
Osa numero DCMM37SF Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1101 pcs Tietolomake DCMM37SF.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDCMM37SF
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DCMM37SDNMBK52
DCMM37SDNMBK52
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Varastossa: 150 pcs
ladata: DCMM37SDNMBK52.pdf
RFQ
DCMM37SF225
DCMM37SF225
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Varastossa: 1307 pcs
ladata: DCMM37SF225.pdf
RFQ
DCMM37SHA101
DCMM37SHA101
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Varastossa: 1910 pcs
ladata: DCMM37SHA101.pdf
DCMM37SF179A101
DCMM37SF179A101
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Varastossa: 742 pcs
ladata:
DCMM37SENMBK52
DCMM37SENMBK52
ladata: DCMM37SENMBK52.pdf
DCMM37SF179A-A101
DCMM37SF179A-A101