DCMME37PR
Tuote-esittely
Osa numero: DCMME37PR
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DCMME37PR.pdf
  • Viesti
DCMME37PR: n tekniset tiedot
Osa numero DCMME37PR Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1605 pcs Tietolomake DCMME37PR.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDCMME37PR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A