DCMMP27X2SP
Tuote-esittely
Osa numero: DCMMP27X2SP
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
  • Viesti
DCMMP27X2SP: n tekniset tiedot
Osa numero DCMMP27X2SP Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1046 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) - 27W2
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 27 (25 + 2 Coax)
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 5A, 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Coax and Signal