DEMAK15SNMBK47
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DEMAK15SNMBK47
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 980 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DEMAK15SNMBK47: n tekniset tiedot
Osa numero DEMAK15SNMBK47 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 980 pcs Tietolomake
lankatulkki 22-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A