DEMAM-15P
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DEMAM-15P
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DEMAM-15P.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DEMAM-15P: n tekniset tiedot
Osa numero DEMAM-15P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2942 pcs Tietolomake DEMAM-15P.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet 051538-0016
DEMAM15P
IDEMAM15P
IDEMAM15P-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DEMAK9SF0
DEMAK9SF0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 9 F
Varastossa: 11186 pcs
ladata:
RFQ
DEMAM-9S
DEMAM-9S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 9P PNL MNT CRIMP
Varastossa: 2506 pcs
ladata: DEMAM-9S.pdf
RFQ
DEMAM-9P-F0
DEMAM-9P-F0
Kuvaus: CONN DSUB PLUG 9POS HSG
ladata: DEMAM-9P-F0.pdf
DEMAK9SA197
DEMAK9SA197
ladata:
DEMAM15PA101
DEMAM15PA101
Kuvaus: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT