DEMAM15SA101
Tuote-esittely
Osa numero: DEMAM15SA101
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DEMAM15SA101.pdf
  • Viesti
DEMAM15SA101: n tekniset tiedot
Osa numero DEMAM15SA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2210 pcs Tietolomake DEMAM15SA101.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDEMAM15SA101
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal