KJB0T17J26PA
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KJB0T17J26PA
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
KJB0T17J26PA: n tekniset tiedot
Osa numero KJB0T17J26PA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6964 pcs Tietolomake
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus - Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu -