KJB0T17W26PA
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KJB0T17W26PA
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: KJB0T17W26PA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
KJB0T17W26PA: n tekniset tiedot
Osa numero KJB0T17W26PA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1204 pcs Tietolomake KJB0T17W26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus - Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Sarja KJB
Pakkaus Bulk Muut nimet IKJB0T17W26PA
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold