KPTC7A14-15P-R-EW
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KPTC7A14-15P-R-EW
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
lomakkeissa: KPTC7A14-15P-R-EW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
KPTC7A14-15P-R-EW: n tekniset tiedot
Osa numero KPTC7A14-15P-R-EW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2421 pcs Tietolomake KPTC7A14-15P-R-EW.pdf
Tyyppi For Male Pins suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 14-15
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Sarja KPTC Pakkaus Bulk
Muut nimet 121659-5588 Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 15
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polychloroprene
Tulosuoja - sisältää -
Asuminen Color Black ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount