MDB1-37SSL
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MDB1-37SSL
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
lomakkeissa: MDB1-37SSL.pdf
RoHs-tila Myyjä undefined / Vendor undefined
Varaston kunto 748 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 748 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
MDB1-37SSL: n tekniset tiedot
Osa numero MDB1-37SSL Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Myyjä undefined / Vendor undefined
Saatavana oleva määrä 748 pcs Tietolomake MDB1-37SSL.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MDB
Pakkaus - Muut nimet 095487-0111
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
laippa Ominaisuus Cable Side, Male Jackscrew (2-56) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A