MJSV-34PL80
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MJSV-34PL80
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus MICRO
lomakkeissa: MJSV-34PL80.pdf
RoHs-tila Myyjä undefined / Vendor undefined
Varaston kunto 576 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
MJSV-34PL80: n tekniset tiedot
Osa numero MJSV-34PL80 Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO Lyijytön tila / RoHS-tila Myyjä undefined / Vendor undefined
Saatavana oleva määrä 576 pcs Tietolomake MJSV-34PL80.pdf
Voltage Rating 400V päättyminen Solder
Tyyli Board to Cable/Wire peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja MJS Riviväli - Mating -
Pitch - Mating - Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus - Muut nimet 097350-0005
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 34
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus -
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Differentiaalitietojen Transmission Polyphenylene Sulfide (PPS) Eristyskorkeus 0.330" (8.38mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 34 position Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.090" (2.29mm)