CPPC1-BP-50.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC1-BP-50.0TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 50.000MHZ CMOS PC PIN
lomakkeissa: CPPC1-BP-50.0TS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
CPPC1-BP-50.0TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC1-BP-50.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 50.000MHZ CMOS PC PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12026 pcs Tietolomake CPPC1-BP-50.0TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 14-DIP Module, 4 Leads ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads Nykyinen - Supply (Max) 45mA