CPPC4-BP-12.98TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC4-BP-12.98TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 12.98MHZ CMOS PC PIN
lomakkeissa: CPPC4-BP-12.98TS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
CPPC4-BP-12.98TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC4-BP-12.98TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 12.98MHZ CMOS PC PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12866 pcs Tietolomake CPPC4-BP-12.98TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.220" (5.60mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 12.98MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12.98MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Nykyinen - Supply (Max) 45mA