CPPC5-A7BP-80.0TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC5-A7BP-80.0TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPC5-A7BP-80.0TS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
CPPC5-A7BP-80.0TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC5-A7BP-80.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31414 pcs Tietolomake CPPC5-A7BP-80.0TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Muut nimet 22788-00 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 80MHz Yksityiskohtainen kuvaus 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 45mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 50µA