CPPC7-B6-9.8304TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC7-B6-9.8304TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 9.8304MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPC7-B6-9.8304TS.pdf
  • Viesti
CPPC7-B6-9.8304TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC7-B6-9.8304TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 9.8304MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39346 pcs Tietolomake CPPC7-B6-9.8304TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 9.8304MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 9.8304MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 45mA