CPPC8Z-BP-16.0TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPC8Z-BP-16.0TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPC8Z-BP-16.0TS.pdf
  • Viesti
CPPC8Z-BP-16.0TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPC8Z-BP-16.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17292 pcs Tietolomake CPPC8Z-BP-16.0TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SOJ, 7.62mm pitch ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.185" (4.70mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 16MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch Nykyinen - Supply (Max) 45mA