CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 20.000MHZ CMOS PC PIN
lomakkeissa: CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 20.000MHZ CMOS PC PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13649 pcs Tietolomake CPPFXC4LT-A7BR-20.0PD.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Sarja FIPO™ CPPFX
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.220" (5.60mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 20MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Nykyinen - Supply (Max) 25mA