CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 1.10MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 1.10MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12369 pcs Tietolomake CPPFXC5Z-A7BD-1.1TS.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja FIPO™ CPPFX
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 1.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.1MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 45mA