CPPFXT7L-A7BD-10.0TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPFXT7L-A7BD-10.0TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 10.000MHZ TTL SMD
lomakkeissa: CPPFXT7L-A7BD-10.0TS.pdf
  • Viesti
CPPFXT7L-A7BD-10.0TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPFXT7L-A7BD-10.0TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 10.000MHZ TTL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13589 pcs Tietolomake CPPFXT7L-A7BD-10.0TS.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Sarja FIPO™ CPPFX
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo TTL
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10MHz XO (Standard) TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA