CPPLC1-BP-155.52PD
Tuote-esittely
Osa numero: CPPLC1-BP-155.52PD
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 155.52MHZ CMOS PC PIN
lomakkeissa: CPPLC1-BP-155.52PD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
CPPLC1-BP-155.52PD: n tekniset tiedot
Osa numero CPPLC1-BP-155.52PD Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 155.52MHZ CMOS PC PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14383 pcs Tietolomake CPPLC1-BP-155.52PD.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Sarja FIPO™ CPPL
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 155.52MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 155.52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Nykyinen - Supply (Max) 45mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 50µA Base Resonaattori Crystal
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CPPHV7
CPPHV7
valmistajat: Cardinal Components
Kuvaus: OSC PROG LVDS 3.3V 25PPM EN/DS