CPPLC7LT-BP-30.72PD
Tuote-esittely
Osa numero: CPPLC7LT-BP-30.72PD
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 30.72MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: CPPLC7LT-BP-30.72PD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
CPPLC7LT-BP-30.72PD: n tekniset tiedot
Osa numero CPPLC7LT-BP-30.72PD Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 30.72MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38824 pcs Tietolomake CPPLC7LT-BP-30.72PD.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPPL
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 30.72MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 30.72MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA