CPPLT4-HT56P
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPPLT4-HT56P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPPLT4-HT56P
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH
lomakkeissa: CPPLT4-HT56P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Viesti
CPPLT4-HT56P: n tekniset tiedot
Osa numero CPPLT4-HT56P Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29825 pcs Tietolomake CPPLT4-HT56P.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Sarja FIPO™ CPPL Arvioinnit -
ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) ulostulo TTL
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.220" (5.60mm)
toiminto Standby Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±100ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) TTL 1MHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 5V Standby 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Nykyinen - Supply (Max) 45mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 50µA
Base Resonaattori Crystal Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 133MHz