CPPT7L-BP-2.048TS
Tuote-esittely
Osa numero: CPPT7L-BP-2.048TS
Valmistaja / merkki: Cardinal Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 2.048MHZ TTL SMD
lomakkeissa: CPPT7L-BP-2.048TS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
CPPT7L-BP-2.048TS: n tekniset tiedot
Osa numero CPPT7L-BP-2.048TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 2.048MHZ TTL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32511 pcs Tietolomake CPPT7L-BP-2.048TS.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja FIPO™ CPP
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo TTL
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 2.048MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.048MHz XO (Standard) TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA