ACZRT55C6V2-G
Comchip TechnologyComchip Technology
ACZRT55C6V2-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACZRT55C6V2-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23
lomakkeissa: ACZRT55C6V2-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ACZRT55C6V2-G: n tekniset tiedot
Osa numero ACZRT55C6V2-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 292383 pcs Tietolomake ACZRT55C6V2-G.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi - Toimittaja Device Package SOT-23
Sarja Automotive, AEC-Q101 Virta - Max 350mW
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet 641-1921-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 10 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 6.2V 350mW Surface Mount SOT-23 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3µA @ 4V