ATV02W151-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W151-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV02W151-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150V 243V SOD123
lomakkeissa: ATV02W151-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
ATV02W151-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV02W151-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 150V 243V SOD123 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 965900 pcs Tietolomake ATV02W151-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 150V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Jännite - erittely (min) 167V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOD-123
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 200W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-123F Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 820mA