ATV02W400B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W400B-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV02W400B-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V SOD123
lomakkeissa: ATV02W400B-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ATV02W400B-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV02W400B-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V SOD123 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 201530 pcs Tietolomake ATV02W400B-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOD-123 Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 200W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SOD-123F
Muut nimet 641-1666-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A