ATV04A201JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A201JB-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV04A201JB-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 200V 324V SMA
lomakkeissa: ATV04A201JB-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
ATV04A201JB-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV04A201JB-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 200V 324V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1051072 pcs Tietolomake ATV04A201JB-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 200V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 324V
Jännite - erittely (min) 224V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 400W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.23A Kapasitanssi @ Taajuus -