ATV06B151JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B151JB-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV06B151JB-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150V 243V DO214AA
lomakkeissa: ATV06B151JB-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
ATV06B151JB-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV06B151JB-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 150V 243V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 582405 pcs Tietolomake ATV06B151JB-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 150V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Jännite - erittely (min) 167V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB) Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.47A Kapasitanssi @ Taajuus -