ATV06B540J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B540J-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV06B540J-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
lomakkeissa: ATV06B540J-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
ATV06B540J-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV06B540J-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 627340 pcs Tietolomake ATV06B540J-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB)
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.89A